antalya çiçek özel alan
Kutuda Güller & Karam-zc274
Ürün Fiyatı: 135.00 TL
Ürün Kodu : ZC274
Ürün Açıklaması :
Kare kutu içerisinde 8 adet kırmızı gül, 4 adet karam çikolata / Türkiye Çiçekçiler Birliği üyesi olan firmamız bayilerimiz aracılığı ile Türkiyenin 81 iline teslimat yapabilmektedir. Antalya çiçek siparişleriniz haricindeki çiçek teslimatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Saat kapanış saatimiz 20:00'ı geçtiği için en erken yarına sipariş verebilirsiniz.Bu ürüne bakanlar aşağıdaki ürünleri de inceledi.


Değerli Ziyaretçimiz,
Antalya'da bulunan Zeynep Çiçekçilik hizmeti olan zeynepcicekcilik.net alışveriş sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi görseldeki gibi özenle hazırlayıp istediğiniz saatte teslim ediyoruz. Sipariş verdikten sonra teslim olana kadar müşterilerimizi sms ile bilgilendiriyoruz. Web Sitemiz 128 Bit SSL şifreleme yöntemi ile korunuyor. Siparişinizi güvenle, tereddüt etmeden  kredi kartınızla / banka kartınızla ödeyebilir, isterseniz taksit imkânından yararlanabilirsiniz.
Firmamızda her an taze çiçekler bulunmakta ve siparişiniz itina ile hazırlanmaktadır.Firmamız Antalya Online  yerel Çiçek Firmasıdır.Antalya Çiçek, Antalya Çiçekçi, Antalya Online Çiçek Siparişi 
Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Zeynep Çiçekçilik

antalya çiçek

antalya çiçekçi

kepez çiçekçi

konyaaltı çiçekçi
lara çiçekçi
muratpaşa çiçekçi